Fitness Owca Trener Personalny Współpraca Online

Trener

 Personalny

Trener

 Personalny

TRENER

 PERSONALNY

TRENER PERSONALNY

SZYMON

OWCZARZAK

Plany treningowe jakie układam składają się z ćwiczeń dla każdej osoby

TRENER PERSONALNY

Historia Agnieszki

14 maja 2020
Historia Agnieszki, pokazuje że rzeczy z pozoru nie możliwe, jednak można zdobyć.

Hej, dzisiaj troszkę o Adze twardzielce 👊💪. Myślę, że jej historia może zainspirować nie jedną osobę. Oto Historia Agnieszki: 😉

 

 

Agnieszka przyszła na siłownię Fitness Extreme pod koniec stycznia 🔩. Poprosiła mnie o pomoc. Chciała zgubić nadmiar kilogramów, oraz poprawić swoje samopoczucie☺.

 

Początki naszej współpracy nie były łatwe, gdyż Aga nie uprawiała wcześniej żadnego sportu😥. Jeszcze zanim zaczęlismy trenować miała ułożoną dietę przez dietetyczkę, jednak kaloryka była zbyt skrajna, jak na jej wagę początkową, oraz dodatkową aktywność fizyczną👎. Dlatego po paru rozmowach Aga zdecydowała się, abym rozpisał jej dietę.🍏 Nie była to łatwa sprawa, gdyż choruje na przewlekłe zapalenie trzustki, cukrzycę typu 2, nadciśnienie oraz ma podejrzenie PCOS oraz Dny moczanowej. Miała również przewlekłe bóle w stawach i kręgosłupie 😞.

 

Od samego początku dostała ode mnie instrukcję cwiczeń do domu, na nawodnienie oraz rozciągnięcie kręgosłupa😃. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Aga wytrzyma długo na restrykcyjnej diecie, z niskim indeksem glikeminczym 😯.

 

Nagle diametralnie zmieniła swój styl życia. Z treningu na trening była coraz bardziej sprawna jej wydolność się zwiększała, poprzez włączenie treningu cardio❤. Stawy przestały boleć, przez umiarkowany trening siłowy, w systemie obwodowym. Kilogramy leciały w dół, Aga nie poddawała się, mimo zbijania dziennej kaloryki posiłków👌.

 

Nie miała dnia bez aktywności ❗. 3x w tyg. Obwodowy trening siłowy, reszta dni bieżnia, spacery na dworze lub jazda na rowerze🚴. Do tego codzienne ćwiczenia na kręgosłup w domu.

 

Na bieżąco konsultowaliśmy się w sprawie wyników badań krwi, oraz wizyt u lekarzy specjalistów📝. Agnieszka oprócz leków przypisanych przez lekarzy, także wprowadziła suplementację w życie💊.

 

Do końca lipca waga pokazała 104 kg. Przy startowych 120 praktycznie od początku lutego, a dietą od marca. Czyli mamy w sumie -16 kg👏. Kalorie nie były skrajnie cięte, aby jakość życia Agi była jak najlepsza😊.

 

Od poczatku lipca musieliśmy przerwać "współpracę" gdyż Aga dowiedziała się kilka tyg wcześniej, że zaszła w ciążę👶. Czego nie mogła dokonać wcześniej przez 8 lat😮.

 

Historia Agi pokazuje jak ogromny wpływ na nasze ciało ma nasz styl życia. To jak spędzamy wolny czas, oraz co jemy🍦.

 

Póki co Agnieszka musiała zrezygnować z treningów, dla zdrowia dziecka. Nadal trzyma się diety, oraz spaceruje👌. Zadeklarowała, że jak już będzie mogła wraca na siłownię ❗ Widząc jej temperment, siłę, wytrwałość jestem pewny, że to nie są słowa rzucone na wiatr.

 

Szacun Aga💪💪. Już się nie mogę doczekać, aż znowu zaczniemy razem ćwiczyć, a póki co dbaj o siebie i swojego maluszka 😉😊

 

 

To był mój stary wpis z Facebooka z wakacji, kiedy przerwaliśmy współpracę z Agą. Jakieś 2 miesiące temu urodziła zdrową Igę :) 

 

Całą ciążę Agnieszka trzymała moją dietę :O Musiała przyjmować krótko działającą insulinę podczas całej ciąży. Po urodzeniu cukier się na tyle unormował, że mogła ją odstawić.

 

Aktualnie z wiadomych przyczyn nie możemy spotkać się jeszcze na siłowni, a ja nie miałem jeszcze okazji poznać Igi ;/ 

Mam nadzieję, że już niedługo się to wszystko skończy i będziemy mogli znowu wrócic do działania. Tak aby zrobić wymarzoną formą Agi :) aha, Po ciąży waga wróciła do stanu przed naszą przerwą. Aga nic nie przytyła !! :O Niesamowite jak wytrwała jest to kobieta. Współpraca z nią to dla mnie ogromne szczęście.

 

Czerpcie od niej inspiracje, bo naprawdę udawadnia, że można ! wystarczy nie chcieć, ale działać !!

Wróć do artykułów

Historia Agnieszki to opowieść o kobiecie, która dzięki zmianie stylowi swojego życia mogła urodzić zdrową córeczkę

WRÓĆ

Strona wykorzystuje cookies.

Przebywając zgadzasz się z polityka prywatności.  Regulamin strony.

Strona wykorzystuje cookies. Przebywając zgadzasz się z polityka prywatności.  Regulamin strony.

Fitness Owca Trener Personalny Współpraca Online

Owca_Personalny Dla Każdego

Owca_Personalny Dla Każdego

Email do :Trener Personalny Online Szymon Owczarzak
@fitnessowca instagram
FitnessOwca YouTube
Owca_Personalny Dla Każdego Facebook
Numer do: Trener Personalny Online Szymon Owczarzak

+48 667363395

owczarzak123@op.pl